Рекорди екологічної акції КНТЕУ: ФТМ зібрав більше тонни вторинної сировини!

Київський національний торговельно-економічний університет має гарну еко-традицію: декілька разів на рік у стінах нашого вишу проводиться загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури).

Цього разу захід ознаменувався рекордом ОДНІЄЇ З КОМАНД - ФТМ зібрав більше 1000 кг сировини і, звичайно, зайняв перше місце!

Загалом за результатами екологічної акції всього було зібрано

Загалом за результатами екологічної акції було зібрано 2100 кг вторинної сировини, а місця розподілилися наступним чином:

• І місце: ФТМ 1070 кг
  • ІІ місце: ФЕМП 313.7 кг
  • ІІІ місце: ФОАІС 211.5 кг
  • ІV місце: ФРГТБ 191.4 кг
  • V місце: ФФБС 89.8 кг
  • VІ місце: ФМТП 44.3 кг

Серед відділів університету місця розподілилися так:

• І місце: ВОВРІЗ: 74.4 кг
  • ІІ місце: ГЦІТ 46.5 кг
  • ІІІ місце:  Дирекція студмістечка 37.6 кг
  • ІV місце: Центр педагогічних та психологічних досліджень 20 кг

Дякуємо ентузіазму учасників та висловлюємо щиру подяку організаторам!

19.09.2018
остання редакція 24.09.2018