Відбувся круглий стіл: "Конституційні цінності як елемент правової культури"

З нагоди 27-ї річниці проголошення у 1991 році незалежності України та 100-річчя відновлення у 1918 році Української державності з ініціативи кафедри міжнародного публічного права в Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся круглий стіл "Конституційні цінності як елемент правової культури".

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулись декан факультету міжнародної торгівлі та права П. М. Пальчук та завідувач кафедри міжнародного публічного права Л. М. Дешко.

Учасниками круглого столу було винесено на обговорення такі актуальні питання:

• Вплив універсальних принципів міжнародного права на формування конституційних цінностей України;
  • Юридичні колізії біпатризму та правові способи їх вирішення;
  • Національний та зарубіжний досвід діяльності антикорупційних органів держави;
  • Створення та організація діяльності в Україні Вищого суду з питань інтелектуальної власності;
  • Перспективи реалізації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом;
  • Забезпечення кібербезпеки в Україні та державах Європейського Союзу;
  • Стан впровадження медичної реформи в Україні;
  • Фундаментальні питання здійснення судової реформи в Україні тощо.

Модератором заходу виступив О.А. Альонкін, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного публічного права. Участь у заході взяли студенти спеціальності "Міжнародне право" та "Право", викладачі КНТЕУ.

Питання круглого столу викликали жваві конструктивні дискусії, до яких долучились викладачі кафедри міжнародного публічного права  Ю. А. Гончарова, А. М. Гурова, Н. О. Дерунець, Л. М. Дешко, В. І. Михайловський.

25.09.2018
остання редакція 28.05.2019