ІІІ Міжнародна науково-методична конференція "SMART - освіта: ресурси та перспективи"

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-методичній конференції "SMART - освіта: ресурси та перспективи", яка відбудеться 7 грудня 2018 р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету за участю фахівців України, Польщі, Канади та ін.

ДЕТАЛІ НА СТОРІНЦІ ЗАХОДУ

Information letter

Мета конференції: Обмін інноваційними ідеями, смарт технологіями, та досвідом їх запровадження в освіті, науці, підвищенні кваліфікації, бізнесі.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

-        Цифрова трансформація освіти
-        Синтез освіти, науки і бізнесу - вимога смарт-суспільства
-        Смарт-освіта для поколінь X-Y-Z
-        Діджитал-технології в освіті
-        Інформаційна безпека в освітньому просторі.

Для участі у конференції запрошуються представники наукових і освітніх установ, громадських організацій, бізнес-структур та всі бажаючі.

остання редакція 07.12.2018