logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Стажування студентів КНТЕУ у Франції

Загальна інформація

Студенти, що вивчали французьку мову в Центрі європейської освіти КНТЕУ та додатково проходили інтенсивний курс навчання з французьким викладачем, нещодавно повернулися з професійного та лінгвістичного стажування у Франції в рамках угоди про міжнародне співробітництво з Федерацією "Обміни Франція – Україна" (ФОФУ).

Лінгвістичне стажування дозволило студенткам Брюховецькій Оксані та Гриценко Дарині покращити знання з французької мови, ознайомитися з традиціями та культурою Франції, а також повністю інтегруватися в життя французької родини.

Покращення рівня володіння французькою мовою в рамках програми ФОФУ дає можливість студентам і надалі проходити професійне стажування у Франції. Студенти Григорян Віолета, Єлісєєв Вадим, Войтович Вероніка та Пашаєва Гульяз пройшли стажування на французьких підприємствах відповідно до своїх спеціальностей у КНТЕУ. Основною метою стажування було покращення рівня володіння діловою французькою мовою та отримання необхідних знань та практичних навиків їхньої майбутньої професії.

Варто зазначити, що 10 жовтня 2018 року з офіційним візитом КНТЕУ відвідає Жак Форжерон, співпрезидент ФОФУ. У рамках його візиту відбудеться співбесіда зі студентами, які бажають пройти лінгвістичне або професійне стажування у Франції влітку 2019 року.

За детальною інформацією про умови стажування та запис на співбесіду звертатися до Центру європейської освіти (навчальний корпус "Д", кім. 229, тел.: (044) 531-48-36).

28.09.2018
42265
822
остання редакція 08.10.2018
Vega