logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція-дискусія: "Комунікація з собою та навколишнім світом: шлях розвитку та самовдосконалення"

Загальна інформація

З ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених 24 вересня 2018 року відбулася лекція-дискусія: “Комунікація з собою та навколишнім світом: шлях розвитку та самовдосконалення”.

Із привітальними словами до аудиторії звернувся голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ю. Баранюк, побажав присутнім творчого натхнення та представив лектора Ханс-Вольфф Графа, - психолога, фінансиста, економіста, жителя міста Мюнхен, Німеччина та асистента-перекладача Анастасію Сидоренко, студентку Мюнхенського технічного університету.

Під час лекції пан Ханс-Вольфф Граф розкрив роль комунікації в суспільстві, надав практичні рекомендації з розвитку емоційної компетентності та емоційного лідерства, ефективної комунікації та управління конфліктами.

На лекції були присутні д. т. н., проф. кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю О. В. Сидоренко, к. т. н., доц. кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю О. В. Бабій та студенти й аспіранти Університету.

24.09.2018
42265
417
остання редакція 02.10.2018
42265