logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

"Любов - чи є у неї правила?": лекція-дискусія Ханс-Вольфф Графа

Загальна інформація

З ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених 1 жовтня 2018 року відбулася лекція-дискусія на тему "Любов - чи є у неї правила?" відомого в Німеччині психолога, фінансиста, економіста Ханс-Вольфф Графа в супроводі асистента-перекладача Анастасії Сидоренко, яка є студенткою Мюнхенського технічного університету.

Із вступним словом до аудиторії звернулися професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко О. В.  та голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Баранюк Ю. Р.

Під час лекції пан Ханс-Вольфф Граф зазначив, що люди роками з’ясовують стосунки і не здогадуються, що борються не за кохання, а за затвердження своєї концепції як єдино правильної. Виявляється, головна причина непорозумінь між людьми, їх сварок, образ, розлучень у тому, що вони не визначилися в поняттях щодо розуміння любові, а відповідно і своїх очікувань від неї.

На лекції були присутні заступник голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених М. Антоневич, голова ради студентського самоврядування Л. Ратинський, викладачі, студенти й аспіранти КНТЕУ.

01.10.2018
433884
690
остання редакція 08.10.2018
Vega