logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти ФЕМП відвідали Національне агентство України з питань державної служби

Загальна інформація

У рамках співпраці між Київським національним торговельно-економічним університетом та Національним агентством України з питань державної служби 2 жовтня 2018 року відбулось виїзне лекційне заняття для студентів ФЕМП спеціальності "Публічне управління та адміністрування".

Майбутні управлінці мали змогу відвідати головний корпус Національного агентства та ознайомитися з його структурою. До студентів звернулася директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Алюшина Наталія Олександрівна, яка розповіла присутнім про нову державну службу та реформи в державному регулюванні. До заходу залучилися викладачі кафедри публічного управління та адміністрування.

Спільно з державним експертом Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі НАДС Лозюк Юлією вони презентували всі етапи конкурсного відбору до державної служби, чим зацікавили студентів. Особливу увагу приділили розв’язанню ситуаційних завдань під час відбору. На лекції студенти брали активну участь у дискусіях, ставили питання та отримували чіткі відповіді від спікерів.

З вдячністю, студентка 2 курсу 12 групи ФЕМП, Білоусова Яна

02.10.2018
42265
1571
остання редакція 28.05.2019
43220