Студент КНТЕУ здобув перемогу на чемпіонаті Київської області з козацького двобою

У спортивно-патріотичному комплексі "Доброволець" відбувся чемпіонат Київської області з козацького двобою, присвячений героям Небесної сотні.

В чемпіонаті, що відбувся 22 вересня 2018 року взяли участь спортсмени  шести районів Київської області та представники Чернігівської, Житомирської областей. Поєдинки проходили в "Октагоні" (6-ти кутна клітка).

Успіхом виявилась участь у змаганнях студента 21 групи І курсу факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ Засухи Євгенія Анатолійовича, який посів І місце серед 9 учасників в категорії до 75кг вікової групи – юніори 16-18 років.

22.09.2018
остання редакція 03.10.2018