Представники КНТЕУ взяли участь у "Uni-Biz Bridge"

Викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства доц. Трубей О. М., доц. Лаптєва В. В., доц. Новікова Н. М. та ст. викл. Рибак Р. І. 4 жовтня 2018 року стали учасниками івенту "Uni-Biz Bribge", який відбувся на базі Київської школи економіки.

У форматі відкритого спілкування відбулася зустріч представників ЗВО та представників бізнесу. Основна мета "Uni-Biz Bridge" - побудувати "місток" між університетами та роботодавцями. Компанія UGEN, яка стала організатором цього заходу, прагне подолати відстань між офіційною освітою та запитами, з якими студенти стикаються на ринку праці.

Зустріч проходила в декілька етапів:

1-й етап: лекційний. Виступ спікерів про українські та світові тренди у сфері навчання та розвитку. Активну участь у цій частині зустрічі взяли компанії: Райффайзен Банк Аваль, Укртелеком, METRO Cash & Carry, KSE, JTI, Ernst & Young Global Limited, Salateira.

2-й етап: діалог. Дискусійна панель "Ефективна співпраця університету і роботодавця" за участю представників компаній і викладачів.

3-й етап: спілкування. Нетворкінг, знайомство викладачів і роботодавців.

Такі зустрічі плануються компанією UGEN і надалі.

остання редакція 10.10.2018