Посвята в першокурсники мешканців гуртожитку №3

Дійство відбулося 3 жовтня 2018 року та проходило в цікавій та веселій формі.

Розпочалось свято з виступів наших гостей: заступника директора студмістечка Сиси Олени Володимирівни, заступника декана з виховної роботи факультету торгівлі та маркетингу Комахи Володимира Олександровича, заступника декана з виховної роботи факультету обліку, аудиту та інформаційних систем Муковоза Василя Степановича та голови РСС КНТЕУ Ратинського Лева. Вони дали настанову нашим першокурсникам та побажали плідного навчального року.

Усі розважались завдяки цікавим конкурсам, які підготувала  рада студентського самоврядування гуртожитку №3.  Розпочали з конкурсу "Розминка". Студенти старшокурсники ставили каверзні запитання "первачкам". Згодом були різноманітні веселі забави, де студенти могли розважитись та проявити себе. Переможці отримували смачні та корисні призи.

Атмосфера нашого сімейного свята була чудова: яскраво декорований зал, солодощі, музика, фотозона.

А після офіційної частини посвяти, члени РСС гуртожитку №3 організували перегляд цікавих фільмів у теплому та дружньому оточенні.

Вітаємо наших першокурсників у стінах рідного гуртожитку!

Мирослава Мельник (ФТМ 4-10)

остання редакція 10.10.2018