logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Міжнародний франкомовний колоквіум в Україні "Мови, науки та практики"

Загальна інформація

За підтримкою Посольства Франції в Україні та Агенції університетської франкофонії (AUF) на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) 3-4 жовтня 2018 року відбувся ІІ Міжнародний франкомовний колоквіум в Україні "Мови, науки та практики".

Цього року у колоквіумі взяли участь близько 150 науковців та викладачів різних профілів діяльності, які представляли 15 країн світу: Францію, Україну, Молдову, Марокко, Туніс, Малі, Алжир, Вірменію, Іран, Конго, Йорданію, Чорногорію, Сенегал, Бельгію, Буркіна-Фасо. Презентації доповідей було розподілено за такими секціями: філологія, економіка, медицина, архітектура та будівництво.

У програмі франкомовного колоквіуму Київський національний торговельно-економічний університет був представлений проректором Саєм В. М., професором Ситник Г. В. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П., яка виступила з доповіддю "Роль програм подвійного дипломування у франко-українській співпраці".

ІІ Міжнародний франкомовний колоквіум у контексті проголошеного в Україні Року французької мови має важливе значення та сприятиме розвитку франко-українського співробітництва у сфері освіти й науки.

04.10.2018
433884
720
остання редакція 08.10.2018
Vega