Все нове й цікаве зі світового ринку ІТ - на щорічній виставці "MUK EXPO-2018"

Студенти спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" III курсу ФОАІС разом із викладачами кафедри програмної інженерії та інформаційних систем к.т.н., професором Пашоріним В. І.,  к.т.н., доцентом Цензурою М. О. та к.т.н., доцентом. Цюцюрою М. І.  відвідали 3 жовтня 2018 року традиційну, щорічну виставку "MUK EXPO".

Усі вони взяли участь у спеціалізованій конференції "Security HUB", де прослухали низку доповідей, присвячених актуальним проблемам інформаційної безпеки, новим рішенням для захисту від кіберзагроз від світових виробників, як: Cisco, Check Point, IBM, HPE тощо.

остання редакція 28.05.2019