Майстер-клас "Хроніки податкового консультування" для студентів ФОАІС

Для студентів спеціальності "Облік та оподаткування" кафедрою обліку та оподаткування 9 жовтня 2018 року було організовано майстер-клас "Хроніки податкового консультування" із залученням фахівців аудиторської компанії KPMG Ukraine.

На майтер-класі увага акцентувалася на необхідності податкового консультування, було розглянуто його техніки та джерела інформації, що використовуються на практиці.

Спікерами виступили старший консультант відділу Податкове консультування Лілія Таран та спеціаліст із підбору кадрів Дар’я Злотник.

остання редакція 10.10.2018
Vega