Делегація КНТЕУ на чолі з ректором А. А. Мазаракі на конференції "Сталий розвиток та інновації: майбутня перспектива" в Університеті Мессіни (Італія)

Делегація КНТЕУ на чолі з ректором А. А. Мазаракі взяла участь у роботі наукової конференції "Сталий розвиток та інновації: майбутня перспектива", що відбулася 4-5 жовтня 2018 року в Університеті Мессіни (Італія) в рамках чотиристоронньої угоди між Київським національним торговельно-економічним університетом, Університетом Мессіни (Італія), Краківським економічним університетом (Польша) та Університетом в Крагуєвац (Сербія).

На конференції обговорювалися проблеми зміни векторів інноваційного розвитку сучасного суспільства, збалансування множини економічних, соціальних, екологічних і політичних інтересів різних суспільних груп, розробки інструментарію стимулювання сталого розвитку, максимізації суспільного добробуту.

Крім цікавої і плідної наукової дискусії, делегація КНТЕУ взяла участь у заходах з нагоди вшанування пам'яті д.ю.н., почесного професора Університету Мессіни та почесного професора КНТЕУ Алессандро Анастазі.

1929
остання редакція 10.10.2018