Студенти ФЕМП відвідали Будинок Уряду

Студенти ФЕМП І курсу разом із куратором Лазебною І. В. відвідали з екскурсією Будинок Уряду.

Протягом екскурсії 8 жовтня 2018 року студенти завітали до Музею історії урядів України, дізналися про діяльність уряду від 1917 року до наших днів. Студенти ознайомилися з матеріалами діяльності попередніх керівників уряду, зокрема документами, нагородами, фотографіями; побували в одному з залів, де відтворено інтер’єр робочого кабінету Голови РАДИ Міністрів УРСР.

Найзахоплюючою частиною екскурсії для студентів стало відвідання залу засідань Кабінету Міністрів України. Вони не змарнували можливість випробувати робочі місця міністрів та на хвилинку уявити себе кимось із них. Велику зацікавленість викликала експозиція подарунків, одержаних керівниками та членами урядів України, оскільки там можна було побачити різноманітні ексклюзивні речі.

07.10.2018
остання редакція 10.10.2018