Майстер-клас для студентів ФОАІС "Типові проблеми обліку в прикладному рішенні "1С: Підриємство 8. Бухгалтерія для України"

Для студентів ІV курсу ФОАІС кафедрою обліку та оподаткування 10 жовтня 2018 року було організовано майстер-клас "Типові проблеми обліку в прикладному рішенні "1С: Підриємство 8. Бухгалтерія для України" із залученням фахівця-практика, к.ф.-м.н., керівника Центру сертифікованого навчання "ПРОКОМ"  Столярчук І. А.

Спікер розповіла  про типові проблеми використання конфігурації «Бухгалтерія 8 для України», продемонструвала можливості штатного функціоналу програми, розкрила базові фактори впливу, які необхідно враховувати для коректної роботи в різних підсистемах.

остання редакція 10.10.2018
Vega