Підвищення кваліфікації в Апараті Верховної Ради України

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ 9 жовтня розпочав підвищення кваліфікації державних службовців – працівників Апарату Верховної Ради України за професійною програмою підвищення кваліфікації в галузі знань "Публічне управління та адміністрування".

З вітальними словами до слухачів звернулися Боднар Петро Олегович, перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами, та перший проректор з науково-педагогічної роботи КНТЕУ Притульська Наталія Володимирівна.

Ознайомив із  системою підвищення рівня професійної компетентності працівників Апарату Верховної Ради України Максим’як Віталій Євгенович, керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.

Про оновлену професійну програму підвищення кваліфікації державних службовців Апарату Верховної Ради України в галузі знань "Публічне управління й адміністрування" доповів Сороко Володимир Миколайович, к.тех.н., начальник відділу забезпечення якості освітнього процесу Національної академії державного управління при Президентові України.

Бідюк Алла Миколаївна, в.о. директора Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, розповіла про особливості навчального процесу за професійною програмою та провела презентацію здобутків університету й інституту.

З лекцією "Європейська інтеграція України. Угода про асоціацію України з Європейським Союзом" відкривала навчання Дугінець Ганна Володимирівна, к.е.н., доцент кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ.

Забезпечуватимуть висвітлення оновлених тем професійної програми провідні викладачі Київського національного торговельно-економічного університету, керівники структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України, фахівці Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України.

остання редакція 11.10.2018