logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Викладачі КНТЕУ взяли участь у Міжнародній конференції з нагоди 20-ї річниці створення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Загальна інформація

Викладачі кафедри банківської справи КНТЕУ Шульга Н. П., Гербич Л. А., Нетребчук Л. О., Степаник А. О. взяли участь у роботі Міжнародної конференції "Фінансова стабільність та система страхування вкладів: ключові питання", яка відбулася 10 жовтня 2018 року в Києві.

Організатором заходу виступив Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у співпраці та за підтримки Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" і Світового банку та приурочений до 20-ї річниці створення Фонду.

Мета конференції – огляд основних етапів розвитку системи гарантування вкладів в Україні, аналіз сучасного стану та обговорення питання наближення принципів, на яких вона діє, до Директив та стандартів ЄС.

У дискусії взяли участь міжнародні та українські експерти фінансового сектору, а саме представники Світового банку, Міністерства фінансів США, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Національного банку України, Верховної Ради України, ФГВФО України, керівники провідних банків та небанківських фінансових установ.

Змістовна програма і позитивна атмосфера дозволили плідно провести цей захід.

Кафедра банківської справи висловлює подяку за організацію і проведення конференції на найвищому рівні та сподівається на співпрацю й надалі.

10.10.2018
433884
307
остання редакція 17.10.2018
Vega