День гостинності для студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ

Для студентів Торговельно-економічного коледжу КНТЕУ 10 жовтня було проведено день гостинності.

Перед гостями виступили декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, представники приймальної комісії, викладачі кафедри обліку та оподаткування, кафедри кібернетики та системного аналізу, кафедри фінансів.

Студенти отримали інформацію про особливості майбутньої вступної кампанії, ознайомились зі спеціальностями (спеціалізаціями), за якими здійснюється підготовка  фахівців, умовами навчання,  організацією  студентського дозвілля та  дізнались про можливості, які дає навчання в КНТЕУ:

• висококваліфікований професорсько–викладацький склад;
  • якісне методичне забезпечення учбового процесу;
  • наявність комп’ютерних класів із сучасним технічним та програмним забезпеченням.

У рамках зустрічі студентам коледжу також була проведена екскурсія по території та навчальних корпусах університету.

остання редакція 17.10.2018
Vega