У КНТЕУ відзначили День юриста

У КНТЕУ правовики факультету міжнародної торгівлі та права відсвяткували День юриста.

Символізм цього свята полягає в тому, що день юриста охоплює всі професійні аспекти життя. Професія юриста одна з найскладніших професій, бо це велика відповідальність перед усією державою.

Дякуємо шанованим викладачам, гостям, партнерам, які завітали на урочисте відзначення Дня юриста в КНТЕУ.

Перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна від імені ректора Анатолія Антоновича Мазаракі привітала всіх присутніх та наголосила, що юриспруденція одна з найпопулярніших наук, спеціальностей, адже вона постійно змінюється, відповідаючи вимогам сьогодення. Вона подякувала всім тим, хто працює в цій важливій сфері та нагородила найкращих студентів факультету почесними грамотами.

Теплими та щирими словами присутніх привітали декан факультету міжнародної торгівлі та права Пальчук Петро Миколайович та завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Гуржій Тарас Олександрович.

На урочистості також завітали поважні гості - провідні вітчизняні юристи, еліта української юриспруденції, серед них: Полюхович Валерій Іванович - д.ю.н., Державний уповноважений Антимонопольного комітету України; Усенко  Роман Анатолійович -  к.ю.н., Радник Міністра юстиції України; Зайченко Юлія Іванівна - генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства юстиції України; Чехович Сергій Болеславович – к.ю.н, заслужений юрист України, завідувач відділу правового супроводження конституційного процесу Головного управління з питань конституційної реформи Департаменту правової політики Адміністрації Президента України; Коломоєць Галина Анатоліївна - науковий співробітник відділу цифрової освіти та інформаційно-комунікаційних технологій Інституту модернізації Міністерства освіти і науки України; Хмель Леся Іванівна - виконавчий директор Громадської організації "Нові ми".

Із вітальним словом виступила Зайченко Юлія Іванівна, яка побажала студентам стати гідними представниками юридичної професії.

Шалені емоції, драйв та порцію гарного настрою подарували кожному студенти-правознавці ФМТП творчими виступами.

Студентам – майбутнім фахівцям юриспруденції бажаємо гучних перемог на ниві закону й права!

Альма-матер - натхнення та процвітання!

Нехай кожен з нас зробить свій професійний справедливий внесок для розвитку суспільства, розквіту нашої держави.

остання редакція 17.10.2018
Vega