Партнерство студента і викладача – ефективність навчання

Викладач дисципліни "Готельна справа" к.е.н., доцент Гопкало Лариса Михайлівна ефективно впроваджує в навчальний процес інтерактивні технології.

11 жовтня 2018 року Гопкало Лариса Михайлівна спільно зі студенткою 3 курсу 11 групи спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Роскіною Єлизаветою презентували для студентів 3 курсу 8-12 груп факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу лекцію на тему "Особливості роботи персоналу готелю в системі "Opera Full Service" (дисципліна "Готельна справа").

Спільна постановка проблеми, активна дискусія, цікаві питання та відповіді, конструктивні діалоги, інтерактивна презентація можливостей "Opera Full Servise" в організації бізнес-процесів готелю максимально об’єднали студентську аудиторію та забезпечили високу ефективність розуміння цікавого матеріалу.

остання редакція 17.10.2018
Vega