Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Європи

У рамках Програми Європейського Союзу Еразмус+ та угод про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та європейськими ЗВО оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання:

• Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія).
  • Софійський університет імені Святого Климента Охридського (м. Софія, Болгарія).
  • Університет Західної Аттики (м. Афіни, Греція).
  • Бамбергський університет (м. Бамберг, Німеччина).

Термін навчання – лютий-травень 2019 року. Мова навчання – англійська. Навчання буде здійснюватися за економічними та управлінськими спеціальностями. Освітній ступінь "бакалавр" або "магістр".

Oбов’язковими вимогами є:

• 4-й рік навчання за освітнім ступенем "бакалавр" або 1-й рік навчання за освітнім ступенем "магістр" в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію повинні подати до 29 жовтня 2018 року до Центру європейської освіти (навчальний корпус "Д", кім. 229, тел.: 531-48-36) наступні документи англійською мовами:

• CV / резюме; мотиваційний лист;
  • копія міжнародного мовного сертифікату;
  • витяг із залікової книжки або дилом бакалавра і додаток до нього;
  • характеристика від факультету (українською мовою).

остання редакція 12.10.2018