Лекція головного наукового консультанта Головного науково-екпертного управління Верховної Ради України "Типові недоліки в підготовці законопроектів"

У рамках святкування Дня юриста 11 жовтня за сприянням факультету міжнародної торгівлі та права і кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права відбулася відкрита лекція Снігур Ірини Йосипівни - головного наукового консультанта Головного науково-екпертного управління Верховної Ради України на тему "Типові  недоліки в підготовці законопроектів"

Лектор розповіла про недоліки законотворення, які можуть критися у процесі підготовки проектів законів або редагування тексту, законодавчій процедурі. Ірина Йосипівна навела цікаві приклади з практики, зокрема щодо законопроектів-спамів.

Лекція відбулася в невимушеній творчій атмосфері. Дякуємо лектору за цікаву розповідь.

остання редакція 28.05.2019