"Електронні гроші в Україні": круглий стіл для учнів 11 класу ліцею "Наукова зміна"

Доцентом кафедри економічної теорії та конкурентної політики, канд. екон. наук Полівановим Володимиром Єгоровичем на базі ліцею "Наукова зміна" та спільно з відділенням економіки Київського територіального відділення МАН учнівської молоді  11 жовтня було організовано круглий стіл на тему "Електронні гроші в Україні".

Під час проведення цього заходу учнів 11 класу ліцею "Наукова зміна" було поінформовано про умови навчання в КНТЕУ та конкурентні переваги освітніх програм "Управління у сфері економічної конкуренції" і "Економіка галузевих ринків". Випускники ліцею виявили зацікавленість цією інформацією.

остання редакція 17.10.2018
Vega