День гостинності на кафедрі банківської справи

У рамках проведення "Днів гостинності", організатором якого цього разу виступила кафедра банківської справи, в університет завітали учні 10-Б класу НВК 204 "Домінанта".

Канд. екон. наук, доцент кафедри банківської справи Маслова Н. О. провела для школярів екскурсію по університету та тренінг "Стратегія мого життя", спрямованого на профорієнтацію та формування навичок 21 сторіччя - комунікацію, колаборацію, креативне та критичне мислення.

Учні залишились дуже задоволені та зацікавлені заходами і спеціальностями КНТЕУ.

остання редакція 17.10.2018
Vega