logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Посвята в першокурсники в гуртожитку №1

Загальна інформація

Існує вислів "Щоб відчути себе справжнім студентом, потрібно жити в студентському гуртожитку".

Для всіх новачків-мешканців гуртожитку на початку їх студентського життя влаштовують свято - "Посвяту в першокурсники". Саме з такою благородною місією мешканці гуртожитку №1 зібралися 10 жовтня 2018 року, щоб провести це важливе свято для кожного першокурсника.

Із привітальним словом виступили заступник директора студмістечка Сиса Олена Володимирівна, заступник декана з навчально-виховної роботи факультету економіки, менеджменту та психології Сонько Юлія Анатоліївна.  Також на заході були присутні завідувач гуртожитку №3  Скіба Надія Василівна та члени  РСС КНТЕУ.

Незважаючи на прохолодну осінню погоду, у гуртожитку панували тільки теплі емоції, які зігрівали та запалювали вогники в серцях присутніх. Усі охочі брали участь у веселих конкурсах, а переможці отримували цікаві подарунки. Прекрасним доповненням урочистої події стали виступи мешканців гуртожитку. Вокальні та танцювальні перфоменси і сяючі посмішки в залі - все це створювало чудову атмосферу студентського життя.

Тож усі першокурсники "офіційно" стали мешканцями гуртожитку і, сподіваємось, що засвоїли одну життєву мудрість: "Твій дім – там, де ти є, і саме від тебе залежить, чим цей дім буде наповнений і яке життя тебе в ньому чекатиме".

Ще раз вітаємо наших першачків з початком нового етапу в їхньому житті та щиро сподіваємось, що самостійне життя принесе їм тільки успіхи та досягнення.

10.10.2018
433884
376
остання редакція 28.05.2019
43220