Відкрита лекція "Трансфертне ціноутворення – просто про складне"

24 жовтня 2018 року о 9:55, в аудиторії Д-401 (корпус "Д", КНТЕУ, вул. Кіото, 21) кафедра обліку та оподаткування спільно з податковою школою KPMG "Tax School. Tax is Cool!" організовує відкриту лекцію на тему "Трансфертне ціноутворення – просто про складне".

Ви дізнаєтеся :

• Що таке ТЦУ та для чого воно потрібно?
  • Що таке контрольовані операції та як їх визначити?
  • Міжнародний досвід ТЦУ.
  • Розібрати кейс та розглянути конкретні приклади.

Експерти групи трансфертного відділу податкового та юридичного консультування KPMG: Ганна Чеботарева, Катерина Деркачова та Іван Зозулюк.

Приєднатися можуть всі охочі!

16.10.2018
остання редакція 16.10.2018