Викладачі КНТЕУ на VII Міжнародній науково-практичній конференції "Проблеми інформатики та комп’ютерної техніки" ПІКТ-2018

Викладачі кафедри програмної інженерії та інформаційних систем Криворучко О. В., Рассамакін В. Я., Десятко А. М., Гнатченко Д. Д. та Степашкіна К. В. взяли участь у VII Міжнародній науково-практичній конференціїї "Проблеми інформатики та комп’ютерної техніки" ПІКТ-2018, яка проходила з 11 по 14 жовтня 2018 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича.

Проблематика конференції була цікавою й актуальною та охоплювала такі напрями:

• математичні проблеми управління, оптимізації і теорії ігор;
  • управління й ідентифікація за умов невизначеності;
  • програмна інженерія і теорія програмування;
  • комп’ютерні системи і компоненти;
  • управління та моделювання в соціальних і економічних системах;
  • прогресивні інформаційні технології та їх застосування;
  • самоорганізовані та самоконфігуровані комп’ютерні і кіберфізичні системи;
  • комп’ютеризовані інформаційно-вимірювальні системи;
  • кібербезпека.

Під час конференції наші викладачі також мали змогу тісно поспілкуватися, обговорити актуальні питання, намітити подальші творчі плани зі своїми колегами, із якими в нас існують тісні зв’язки в рамках угоди про співпрацю КНТЕУ з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

За підсумками VII Міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми інформатики та комп’ютерної техніки" учасники отримали сертифікати та надруковані збірники тез доповідей.

14.10.2018
остання редакція 28.05.2019