університет

Виїзне заняття кафедри журналістики та реклами на ТРК "Україна"

Кафедра журналістики та реклами організувала екскурсію на телеканал ТРК "Україна" для студентів ФТМ та ФФБС.

Студенти ознайомилися з оновленими локаціями, postproduction, фірмовим стилем, та навіть отримали подарунки від телеканалу.

Юні гості отримали море вражень, яскравих фото та можливість поспілкуватися з фахівцями та майстрами слова. Побачили як працює українське телебачення, дізналися історію його творення.

Студенти відвідали ефірну апаратну - місце, де сигнал розповсюджується на екрани мільйонів глядачів, побували  в найсучаснішому ньюзрумі, де ведучі ведуть рейтингові програми країни, зокрема, щоденні випуски новин програми "Сьогодні". Побачили технічне оснащення - камери, світло, мікрофони. Спостерігали, як працюють редактори і журналісти, а головне - дізналися  про перспективи розвитку і роботи на каналі "Україна".

Супровідники: д.е.н. Дубовик Т. В., к.е.н. Файвішенко Д. С.

остання редакція 17.10.2018
Vega