logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкрита зустріч із Владиславою Магалецькою

Загальна інформація

Сьогоднішньому поколінню студентської молоді потрібні не тільки знання і професійні навички. Їм також потрібна можливість у форматі "face-2-face" спілкуватись з людьми, які вже відбулись у цьому житті як професіонали та успішні особистості, і які можуть стати для молоді справжнім взірцем для наслідування в побудові їх власної професійної кар’єри!

Саме цю можливість студентам надає Київський національний торговельно-економічний університет, за підтримкою якого реалізується освітній проект "GLOBAL MENTORY INSTITUTE", започаткований міжнародним експертом, економістом та заступником директора ЦБТ КНТЕУ Ігорем Гарбаруком.

У рамках проекту, 16 жовтня 2018 року, відбулась відкрита зустріч з віце-президентом міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer в Україні та аграрної компанії AgroGeneration і членом Національної Ради Реформ Владиславою Магалецькою.

Студенти, яким пощастило потрапити на лекцію, були під неймовірним враженням від спілкуванням з Владиславою, від того, як невимушено та легко вона ділилася зі студентами власним досвідом побудови своєї кар‘єри, особистого життя, роботи на найвищих посадах у сфері державного управління та в бізнес-компаніях. Після основної частини лекції студенти активно ставили спікеру питання й отримували на них максимально детальні відповіді.

Зі свого боку Владислава відмітила: "Час пролетів дуже швидко! Приємно було бачити уважні очі молоді, порадували "живі" запитання й активність. Ми говорили багато про бізнес-моделі майбутнього і про те, що потрібно робити в сьогоденні, щоб до них прийти".

16.10.2018
433884
578
остання редакція 17.10.2018
Vega