Благодійний ярмарок "Зроби солодшим кожен день"

Шановні колеги!

Не залишайтесь байдужими!

Осінь – прохолодна пора, час, коли хочеться тепла та смаколиків. Допоможіть зігріти тих, кому це дійсно потрібно теплом своїх сердець. Долучіться до благодійного ярмарку "Зроби солодшим кожен день", організованого студентами ФЕМП.

Всі зібрані кошти буде передано на допомогу дітям, що перебувають на лікуванні в Онкогематологічних відділеннях НДСЛ "ОХМАТДИТ".
Придбайте смачні солодощі і допоможіть дітям!

Ярмарок відбудеться 18 жовтня 2018 року в Гранд Холі корпусу "А" з 09:00 до 15:00.

остання редакція 17.10.2018