Всеукраїнський студентський конкурс стартапів "TourSystemUkrChallenge"

У КНТЕУ протягом  листопада – грудня 2018 року відбудеться Всеукраїнський студентський конкурс стартапів  "TourSystemUkrChallenge".

Положення конкурсу

Для участі в конкурсі запрошуються студенти закладів вищої освіти

Положенням про  конкурс передбачено його проведення в два  етапи:

І етапдо 25 листопада учасники, які  виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають свої стартапи на розгляд конкурсній комісії закладу, де вони навчаються. Конкурсна комісія закладу відбирає не більше двох кращих стартапів та подає до КНТЕУ для участі у другому турі Конкурсу.

До 25 листопада ЗВО направляють:

• стартапи (текстову частину);
  • заяву на участь

на поштову адресу: Україна, 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, КНТЕУ та

на електронну адресу Конкурсу: startup_knteu@ukr.net.

Заява на участь

II етап – полягає в оцінюванні стартапу конкурсною комісією (журі) на підставі публічного захисту під час проведення фіналу конкурсу в КНТЕУ.

Фінал конкурсу відбудеться 5 грудня 2018 року.

остання редакція 28.11.2018