Конкурс на кращу інноваційну ідею бізнес-проекту від Владислави Магалецької

Під час відкритої зустрічі з Віце-президентом міжнародного інвестиційного фонду SigmaBleyzer Владиславою Магалецькою, яка відбулась 16 жовтня 2018 року в рамках освітнього проекту "GLOBAL MENTORY INSTITUTE" - студенти задавали багато запитань, пов’язаних з проблематикою пошуку інвестицій для реалізації їх власних інноваційних розробок та стартапів, як відбувається процес прийняття рішень про фінансування бізнес-проектів у глобальному великому інвестиційному фонді.

Саме для того щоб студенти змогли не тільки почути, але й побачити на власні очі як відбувається процес прийняття рішень про інвестиції в сотні мільйонів доларів – Владислава Магалецька запропонувала студентам надати можливість одному з них стати на 1 день ЧАСТИНОЮ КОМАНДИ SigmaBleyzer.

КОНКУРС

Долучитись до команди SigmaBleyzer і провести цілий день в робочій атмосфері офісу  Фонду, разом з його менеджментом - зможе той студент який:

• підготує, відповідно оформить та надішле на mail ybrodska@agrogeneration.com власну креативну ідею інновацйного стартапу.

Журі, в складі Владислави та її колег з Фонду, відбере серед усього загалу найкращу з бізнес-ідей та оголосить переможця Конкурсу!

Термін подання оформленої ідеї - до 31 жовтня включно.

ПОСПІШАЙТЕ!

А ще, краще за все, вже сьогодні – надсилайте власні бізнес-ідеї!!!

остання редакція 26.10.2018