Кафедра журналістики та реклами провела виїзний "День гостинності" у гімназії 191 ім. Тичини П. Г. для  учнів 10 класу.

У конференц-залі гімназії 18 жовтня 2018 року відбулася презентація КНТЕУ, зроблено акцент на перевагах навчання та лідируючих позиціях університету, міжнародну мобільність та самореалізацію студентів, заохочення школярів та умови участі у Всеукраїнському конкурсі торговельної реклами, запрошення на День відкритих дверей майбутніх студентів.

Особлива подяка директору гімназії Лавриненко Світлані Леонідівні, та класному керівнику Сидякіній Ларисі Вікторівні.

До зустрічі в  університеті на Дні відкритих дверей!

Супроводжуючі особи:  к.е.н. Файвішенко Д. С.

остання редакція 28.05.2019