logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Інформаційний День "Як це працює. Програми EU4Business для інноваційного малого та середнього бізнесу: Horizon 2020, COSME"

Загальна інформація

За підтримки Європейського Банку Реконструкцій та Розвитку, МОН України та RI-LINKS2UA 18 жовтня 2018 року у столиці відбувся Інформаційний День "Як це працює. Програми EU4Business для інноваційного малого та середнього бізнесу: Horizon 2020, COSME".

За ініціативи Центру бізнес-тренінгу до заходу долучились директор ЦБТ Оксана Кузьменко, викладачі кафедри економіки та фінансів підприємства Лановська Г. І., Лаптєва В. В., Кондаратюк О. І.

Серед спікерів: представники МОН та ЄБРР, компанії, які виграли гранти на свої розробки, спеціалісти, які беруть безпосередню участь у відборі та оцінюванні заявок, національні контактні пункти, які можуть зорієнтувати щодо процесу.

Захід присвячений питанням міжнародної співпраці між науковцями, бізнесом і промисловістю з різних країн світу, що дасть поштовх до модернізації українських компаній відповідно до кращих світових практик.

Детальна програма заходу: https://goo.gl/EsJFX7


Про програму

Програма "Горизонт 2020" є найбільшою програмою досліджень та інновацій в ЄС, яка має майже 80 мільярдів фінансових ресурсів протягом 7 років (2014-2020 рр.) Програма орієнтована на реалізацію креативних ідей, тим самим виводячи їх за рамки лабораторій та досліджень на шлях проривів, відкриттів та світових першовідкривань.

18.10.2018
433884
298
остання редакція 19.10.2018
42265