logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майбутні юристи-міжнародники у Конституційному Суді України

Загальна інформація

З ініціативи кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ 19 жовтня 2018 року студенти груп МП-2-21 та МП-1-18 спеціальності "Міжнародне право" разом із наставником – старшим викладачем кафедри Дерунець Наталією Олександрівною відвідали Конституційний Суд України. Символічно, що цей єдиний орган конституційної юрисдикції розпочав свою роботу 18 жовтня 1996 року. Під час візиту студенти ознайомились із фойє, Бібліотекою, Архівом, залами засідань Великої палати Суду та Сенату Суду, музейною експозицією.

Працівник Відділу комунікацій Суду детально розповіла про історію створення Конституційного Суду, процедуру обрання його суддів та міжнародні зв’язки. У залі засідань Великої палати Суду студенти дізналися про повноваження КСУ, порядок розгляду справ Судом та найбільш резонансні з них. Особливий інтерес викликали пояснення щодо нової форми звернення до Суду – конституційної скарги, її практичного застосування для захисту прав людини. Студенти ставили цікаві запитання та не менш активно відповідали на запитання співробітників Суду.  

У Бібліотеці ознайомились із організацією її роботи, а також мали можливість проглянути нові надходження юридичної літератури, періодичні видання. Працівник Архіву продемонструвала, як зберігаються справи, та коротко розповіла про організацію діловодства Суду.     

Висловлюємо щиру подяку співробітникам Відділу комунікацій, працівникам Бібліотеки та Архіву Конституційного Суду України за теплий прийом, змістовні та захоплюючі розповіді.

19.10.2018
433884
604
остання редакція 20.10.2018
433884