Кафедра фізичної культури
Кафедра фізичної культури

Ефективність скандинавської ходьби

фізичної культури

На базі Класичного приватного університету при активній участі Інституту здоров'я,спорту та туризму ім. Тетяни Самоленко  та Всеукраїнської федерації скандинавської ходьби відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інноваційні технології у сфері фітнесу та рекреації». Доцент кафедри фізичної культури  Самоленко

Тетяна Володимирівна виступила с доповіддю «Скандинавська ходьба як вид фізичної активності». Дуже дякую за цікавий і корисний семінар та майсер-клас!

У практичноі частини пройшов мастер-клас, аеробіка з палицями для скандинавської ходьби. Організатори, докладчики, керівництво університету проявили професійний підхід до спільної справи!

Перші переможці визначено: "Ігри співдружності"...

Найсильніші навчаються в КНТЕУ: чемпіонство на Відкритому кубку України з перетягування канату

Знаний стронгмен світу, студент КНТЕУ Олексій Новіков - вчетверте найсильніша людина України!

Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів. «Run the World. Львівська десятка»

У КНТЕУ загадали бажання: урочиста інавгурація студентів

21.10.2018
остання редакція 19.10.2019