logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гостинності у Київській спеціалізованій школі № 296: готуємося до дня відкритих дверей у КНТЕУ

Загальна інформація

Традиційно декілька разів протягом навчального року викладачі університету проводять дні гостинності в різних формах – як виїзні до загальноосвітніх закладів, так і в стінах університету. До таких заходів другий рік поспіль залучаються також студенти різних років навчання. Напередодні Дня викритих дверей в КНТЕУ, а саме – 19 жовтня 2018 року з ініціативи доцента кафедри менеджменту Наталії Бєляєвої було проведено День гостинності у спеціалізованій школі І-ІІ ступенів № 296 з поглибленим вивченням іноземної мови  в м.Києві разом зі студентами 3 курсу 9 групи ФЕМП.

Учням випускних класів було надано ґрунтовну інформацію про університет, назви та особливості отримання певних спеціальностей, переваги та перспективи навчання в КНТЕУ. Зустріч відбулася у форматі жвавої дискусії – учні проявляли неабияких інтерес до особливостей навчання в КНТЕУ. Особливу зацікавленість в учнів школи викликав діалог зі студентами університету 3-го курсу, які максимально щиро та повно розкрили особливості перебування у КНТЕУ зі студентської позиції.

Дякуємо керівництву школи, зокрема, заступнику директора з виховної роботи Доценко Олені Олександрівни за надану можливість зустрічі з випускниками і запрошуємо їх до навчання в КНТЕУ!

19.10.2018
42265
341
остання редакція 28.05.2019
43220