Навчально-виробничий центр "Rest.Art.Kitchen" з майстер-класом дитячого проекту "CHILDREN SHEFF" на Кураж Базар

Навчально-виробничий центр "Rest.Art.Kitchen" Київського-національного торговельно-економічного університету, в межах дитячого проекту "CHILDREN SHEFF" розпочав новий сезон навчальних майстер-класів.

Цього разу учасники поринули в ретро-атмосферу на Кураж Базар - мальовничій місцевості – Голосіївського району, що вважається головною рекреаційною зоною міста - у Національному комплексі "Експоцентр України" (НЕУ).

На локації Діснейленд представники "Rest.Art.Kitchen" разом з маленькими шефами приготували смачні десерти власноруч.

День розпочали з розпису пряників, дітлахи розмальовували Вінні-Пуха, Міккі-Мауса та Супергероя. Потім готували справжній банановий десерт 90-х, діти були в захваті від смаку. Згодом готували крем для капкейків та кожен прикрашав їх по-своєму. Комусь подобалось багато крему, а хтось хотів як найбільше різних кольорів декору.

Фантазії не було меж. Захоплювалися діти. Отримували дипломи про початок своєї професійної діяльності "CHILDREN SHEFF".   Завершив програму  майстер-клас приготування десерту "3молока".

Дякуємо всім, хто був з в цей день та чекаємо на наступні майстер-класи згодом!

20.10.2018
остання редакція 23.10.2018