1-й майстер-клас освітнього проекту "MESH BUSINESS COURSE" відбувся!

В рамках освітнього проекту "MESH BUSINESS COURSE" відбувся Master Class #1, який проходив 18 жовтня в приміщенні студентського "KNUTE HUB".

Під керівництвом відомого бізнес-тренера та консультанта глобальних світових мережевих компаній Сергія Всехсвятського 30 найкращих студентів КНТЕУ осягали розуміння питання що саме є власністю в мережевому бізнесі, вивчали проблематику та складності в сприйнятті нематеріальних активів, а також юридичні і психологічні аспекти володіння мережевим бізнесом.

1 листопада відбудеться Master Class #2, де студенти під керівництвом досвідченого Ментора здійснять детальний аналіз мережевого бізнесу за допомогою піраміди Маслоу.

остання редакція 23.10.2018