Представники КНТЕУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Конвергентність публічної адміністрації в державах-членах ЄС" (м. Краків, Польща)

Завідувач кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права д.ю.н., професор Т. О. Гуржій, доцент, к.ю.н. А. В. Гуржій у складі української делегації взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Конвергентність публічної адміністрації в державах-членах ЄС", яка поводилася на базі Інституту політології Краківського педагогічного університету (Польща).

Основна увага учасників конференції була прикута до питань:

• розбудови національних систем публічного адміністрування в контексті розвитку законодавства ЄС;
  • інституційних проблем конвергенції державного управління в Європейському Союзі та європейських країнах;
  • уніфікації правових засад публічного адміністрування в окремих галузях і сферах на підставі законодавства ЄС;
  • аналізу прикладів тлумачення та застосування законодавства ЄС національними органами державного управління;
  • тенденцій розвитку соціальної політики в ЄС та інших країнах Європи;
  • налагодження міжнародного співробітництва в управлінській, правозахисній та правоохоронній сферах.

Виступи представників КНТЕУ, які були присвячені впливу антикорупційної політики ЄС на боротьбу з корупцією в Україні та перспективам імплементації стандартів ЄС з питань захисту персональних даних, викликали неабиякий інтерес з боку зарубіжних колег та стали предметом широкого обговорення.

Крім того, у рамках заходу з представниками Краківського педагогічного університету та Університету Тірани (Албанія) було досягнуто домовленість про розвиток співпраці в сфері обміну студентами та викладачами, спільних публікацій та реалізації європейських грантових програм.

остання редакція 23.10.2018