logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Екскурсія студентів ФМТП до Верховного Суду

Загальна інформація

Доценти кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права О. М. Гончаренко, О. С. Можайкіна та П. М. Пальчук 22 жовтня організували екскурсію для студентів 2 курсу ФМТП до Верховного Суду.

Екскурсія проводилася у приміщені Кловського палацу, архітектура та внутрішнє оздоблення якого вразили студентів своєю красою і неповторністю.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією самої будівлі, з тим, які заклади у різні часи там розташовувалися. У парадному холі звернули увагу на тему Вічності, яка відображена на стелі у формі пейзажів зими, весни, літа і осені.

Крім того, студенти відвідали: залу судових засідань, в якій розглядаються цивільні, господарські та адміністративні справи; залу засідань Пленуму Верховного Суду, конференц-залу.

Увагу студентів було звернено на те, що кожен елемент в будівлі має своє символічне значення. Так, наприклад сходи, які ведуть на вищі поверхи зроблені з граніту, як символу твердині, та прикрашені скульптурами основних чеснот – Справедливості, Поміркованості, Неупередженості та Хоробрості. На стінах зали засідань Пленуму Верховного Суду відображено становлення Української державності: князь Ярослав Мудрий з Руською правдою, гетьман Пилип Орлик з першою конституцією України, перший президент України Михайло Грушевський з четвертим універсалом.

В музеї Верховного Суду студенти ознайомилися з його історією та могли побачити мантії і нагрудні знаки суддів різних епох.

Студенти відзначили, що екскурсія була не лише цікавою і пізнавальною, а й виступила мотивуючим фактором для подальшого розвитку та навчання!

22.10.2018
433884
382
остання редакція 28.05.2019
43220