Студенти ФМТП відвідали Конституційний Суд України

Студенти ФМТП відвідали Конституційний Суд України, побували в музеї суду, бібліотеці, архіві, прес-центрі, залі засідань.

Завідувач сектору зовнішніх комунікацій і зв’язків з громадськістю Олена Фаріон 22 жовтня 2018 року ознайомила відвідувачів із засадами та принципами функціонування суду, структурою та повноваженнями суду.

Особливу цікавість студентів викликала інформація про конкурсну процедуру обрання суддів, урочисту процедуру прийняття суддями присяги, діючий склад суддів.

Найбільшу увагу гостей привернули експонати музею, зокрема, оригінальні мантія та нагрудний знак судді, традиції їх виготовлення, а також старі видання фонду бібліотеки.

Новою для студентів була інформація про діяльність Великої палати, сенатів суду, процедуру застосування особливого інструменту захисту прав громадян - конституційної скарги.

Екскурсія була пізнавальною та приємно запам’яталася студентам.

Екскурсію організовували доценти кафедри міжнародного публічного права Альонкін А. О., Гончарова Ю. А. та Буличева Н. А.

остання редакція 23.10.2018