Студенти факультету міжнародної торгівлі та права відвідали Верховну раду України

До Верховної Ради України завітали студенти факультету міжнародної торгівлі та права.

Екскурсія була організована головою Правового сектору РСС ФМТП Олексієм Степанцем та заступником декана ФМТП з навчально-виховної роботи Гончаровою Юлією Анатолівною у межах проекту "Доступна влада", метою якого є наближення студентства до органів державної влади, ознайомлення з їх структурою та роботою. Наживо краще, ніж на словах, чи не так?

В ході екскурсії наші студенти дізналися, що:

• Серед 423 депутатів: 52 жінки та 371 чоловік. До слова, це найбільша кількість жінок у парламенті за всю історію незалежної України
  • Середній вік депутата ВРУ - 53 роки
  • 98% депутатів мають вищу освіту
  • Кришталева люстра сесійної зали Верховної Ради України важить 4 тони, що дорівнює масі 4-ох середньостатистичних легкових автомобілів.
  • Першу систему кондиціонування повітря було встановлено в будинку Верховної Ради України в 1957 році. На той час це було технічне ноу-хау — перший кондиціонер в Україні.

Це все та багато інших цікавинок дізналися наші студенти про єдиний законодавчий орган України. Слідкуйте за новинами, адже подібні екскурсії будуть відбуватися регулярно!

Всім продуктивного тижня!

остання редакція 28.05.2019