Інтелектуали студмістечка боролися за звання "Найрозумнішого…" в грі "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

Серед студентів - мешканців гуртожитків студмістечка КНТЕУ 24 жовтня 2018 року відбувся особливо важливий захід - інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?".

Участь в змаганнях взяли 5 команд: гуртожиток №1 "Жолудь", гуртожиток №2 "Корінь з двойки", гуртожиток №3 "Целюлоза", гуртожиток №4 "Спонтанність", гуртожиток №6 "Венера логічна", кожна з команд захищала честь свого гуртожитку.

Студенти продемонстрували свій гострий розум, швидку реакцію та блискавичну кмітливість. У запеклій боротьбі остаточний результат допомогли визначити додаткові запитання, тому що команди мали однакову кількість балів. І отже, в цій надзвичайно цікавій грі маємо такі результати. Третє почесне місце посіла команда гуртожитку #3. Друге місце виборола команда гуртожитку #6. Та переможцями запеклої інтелектуальної гри  стала команда гуртожитку #2. Переможці отримали цінні призи з логотипом КНТЕУ.

Тож вітаємо всіх учасників та бажаємо й надалі розвивати та відточувати свої найкращі здібності!

Т.  П. Бондар (ФТМ 4-13)

остання редакція 26.10.2018