День гостинності на кафедрі сучасних європейських мов

Кафедра сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права 24 жовтня 2018 року провела День гостинності для учнів 10 класу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва.

Викладач кафедри сучасних європейських мов ФМТП Федорова Людмила Миколаївна ознайомила школярів із можливостями отримання якісної сучасної вищої освіти в КНТЕУ, провела екскурсію його територією. Учні були приємно вражені сучасним обладнанням комп’ютерних кабінетів, лекційними аудиторіями, спеціалізованими лабораторіями, науковими та навчальними фондами бібліотеки,  мультимедійним та читальним залами,  залом періодичних видань і зонами  коворкінгу "KNUTE HUB", численними закладами харчування, спортивними залами, стадіоном.

Директор Центру профорієнтаційної роботи Ярошенко Людмила В'ячеславівна розповіла про спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, можливість навчання в закордонних університетах-партнерах КНТЕУ, підготовку на військовій кафедрі з присвоєнням офіцерського звання, ознайомила учнів із правилами прийому.

Перед майбутніми вступниками з презентацією кафедри міжнародних економічних відносин виступила кандидат економічних наук, доцент Лежепьокова Вікторія Геннадіївна. Вона надала вичерпну інформацію про дисципліни, які викладаються на кафедрі, окреслила особливості підготовки майбутніх фахівців сфери міжнародної торгівлі, економіки та бізнесу, шляхи їх подальшого працевлаштування.

Дякуємо школярам, керівництву спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 207 м. Києва за те, що завітали до нас. Чекаємо на нові зустрічі!

Будемо раді бачити Вас студентами КНТЕУ!

остання редакція 28.05.2019