logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти КНТЕУ долучились до тижня креативності Ukrainian Creative Week

Загальна інформація

Студенти ФТМ та ФМТП Київського національного торговельно-економічного університету долучились до тижня креативності Ukrainian Creative Week, що служить платформою для обміну досвідом, думками, знаннями та спілкуванням локальної креативної спільноти та відбувався протягом 23–26 жовтня 2018 року в Мистецькій резиденції Carbon на ВДНГ.

Тиждень креативності охоплював: семінарську програму від лідерів думок українського рекламно-комунікаційного ринку, експозицію робіт-переможців "Ukrainian Design: The Very Best Of 2018".

Студенти побачили церемонію нагородження переможців конкурсів "Ukrainian Design: The Very Best Of 2018" та "Kakadu Awards 2018" (24 жовтня), а також закриту церемонію "ADC*UA Awards 2018" (25 жовтня). Відчули дух перемоги!

Були присутні на презентації книги В. Митченко "Каліграфія. Взаємопливи шрифтів" та отримали авторський підпис.

У спікер-зоні студенти брали активну участь, ставили питання та брали автографи в понад 50 провідних представників дизайнерської та рекламно-комунікаційної індустрії України, які чотири дні прокачували скіли дотичної або зацікавленої у галузі молоді.

Говорили про графічний, digital, телевізійний, індустріальний дизайн, Film Motion Graphics, дизайн зовнішнього середовища, фірмовий стиль, бренд-технології, міжнародні треди, а також про інші актуальні теми сфери реклами та креативу.

Слід виокремити призи та унікальні блоки програми від партнерів UCW: ADC*UASchool, Carbon, Projector та School of Visual Communications, які активно заохочували молодь.

Супровідники кафедри журналістики та реклами – к.е.н., доцент Файвішенко Д. С. та к. н. із соц. комунікацій Кияниця Є. О.

26.10.2018
42265
531
остання редакція 29.10.2018
Vega