Круглий стіл щодо обговорення Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки

Декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу д.е.н. проф. Ведмідь Н. І., завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу д.е.н. проф. Бойко М. Г., к.е.н. доц. Охріменко А. Г. взяли участь у роботі Круглого столу щодо обговорення Міської цільової програми розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки. Захід, що відбувся 26 жовтня 2018 року організовано  Управлінням туризму та промоцій Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Учасники обговорили результати розвитку туризму в м. Києві за 2016- 2018 роки, ознайомилися з проектом розвитку туризму в місті Києві на 2019-2021 роки.

У ході обговорення проекту розглянуто пріоритетні напрями розвитку туризму, напрями застосування ІТ-технологій при промоції туристичної пропозиції та участь у міжнародних  туристичних виставках.

З результатами Круглого столу будуть ознайомлені викладачі та студенти факультету, а саме з інноваційним досвідом формування бренду дестинації "Київ", особливостями розробки мобільних додатків для туристів, форматами презентації туристичної привабливості м. Києва.

Учасниками круглого столу також були депутати Київської міської ради, громадські організації, представники туристичного бізнесу, науковці, ЗМІ та ін.

остання редакція 29.10.2018