logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти ФРГТБ дарували пісні на Фестивалі хризантем та Фестивалі вина і глінтвейну

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет разом із ГС "Український кулінарний союз" виступив співорганізатором Фестивалю хризантем і Фестивалю вина та глінтвейну, що відбулися на Співочому полі 27 жовтня 2018 року.

Студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Буринська Олександра, Гопкало Валерія, Джафарова Аміна, Карлін Антон, Канчуковська Анастасія, Кравчук Анастасія в лаунж-зоні радували гостей та учасників заходу своїми співочими талантами.

Доценти кафедри технології і організації ресторанного господарства Ткаченко Л. В. та Вітряк О. П. і студенти ФРГТБ взяли участь у майстер-класі, де українські винороби поділилися секретами виробництва вина, сомельє розповіли про те, як правильно обрати терпкий напій та як поєднувати його з продуктами. Цікавими були й рекомендації щодо корисного використання порожніх винних пляшок.

Студенти на чолі із заступником декана ФРГТБ з навчально-виховної роботи В. Г. Жученко популяризували Київський національний торговельно-економічний університет і факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу. Присутнім зацікавленим особам та потенційним вступникам була надана  інформація щодо навчання в університеті та презентована рекламна продукція.  

27.10.2018
42265
465
остання редакція 29.10.2018
Vega