Екскурсія студентів ФМТП до Будинку Уряду

Відбулася навчально-пізнавальна екскурсія студентів третього курсу ФМТП з ініціативи та у супроводі викладача кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Діани Миколаївни Букатової до Будинку Уряду та Музею Історії урядів України.

У рамках програми заходу 29 жовтня 2018 року студенти мали змогу відвідати Зал Засідань Кабінету Міністрів України, Прес-центр Будинку Уряду, Музей Історії урядів України. Студенти також отримали унікальну можливість "помандрувати" коридорами державної установи, зазирнути за лаштунки щоденної, на перший погляд, непомітної кропіткої праці співробітників Кабінету Міністрів України, побачити на власні очі "загадковий" робочий кабінет Прем’єр-міністра України та поринути у вир історичних подій становлення національного урядування.

До речі, в Музеї Історії урядів України студенти віднайшли і свідоцтво значного внеску КНТЕУ в розбудову українського державотворення: сувенірну металеву тарілку з написом та логотипом КНТЕУ як дарунок вельмишановного керівництва нашого університету Прем’єр-міністрові України в 2015 році, що почесно зберігається як виставковий експонат в одній із зал Музею.

остання редакція 29.05.2019